קידום אתרים בישראל

קידום אתר בחו"ל שונה בכמה מובנים מאשר קידום אתרים בישראל.
מנוע החיפוש של google.com מתקדם יותר מבחינת התמודדות מול SEO מאשר google.co.il.

לאור השינויים האחרונים של עדכון פנדה, יש גם שינויים שחלים על google.co.il וכמובן על הדרך בה צריך לעשות קידום אתרים בישראל. בעקבות ההתפתחות של הרשתות החבריות ועליית הפופולריות שלהן, יש לבנות מערך קישורים לאתר שכולל גם קישורים מפייסבוק, טוייטר, יוטיוב וכדומה. לגוגל חשוב לראות שיש חברה מאחורי האתר שנותן את השירות וכמובן בעתיד הקרוב ייתכן וידע לזהות אתרים שמאחוריהן עומדות חברות גודלות שיכולות לתת את השירות כמו שצריך.

שירותי קידום אתרים בישראל צריך להתבצע על ידי חברה או מומחה בישראל שמבין ומכיר את האתרים / האינדקסים / הבלוגים / אתרי המאמרים ושאר האתרים מהם אפשר להוציא קישורים בארץ וכן ידע טוב בכתיבה בעברית. לא מומלץ לעשות קידום אתרים בישראל על ידי חברה מחו"ל שתבנה לכם קישורים מאתרים באנגלית / רוסית ושפות אחרות. זה לא נראה הגיוני לגוגל. מן הסתם, יש להימנע משימוש בתוכנות אשר מפיצות קישורים או קונות קישורים בכל מיני אתרים אקראיים בחו"ל – האתר שלכם עלול להעינש ולא להופיע בתוצאות לזמן רב.

לסיכום, קידום אתרים בישראל צריך להעשות ברובו על ידי קישורים מאתרים ישראליים ויש לדעת לנצל את ההבדלים בין google.com לבין google.co.il וללמוד מהם לעתיד.
אם ברצונכם לקבל שירות של קידום אתרים בארץ, פנו אלינו ותקבלו הצעת מחיר לקידום אתר עוד היום.

 

צור קשר

03-5248444 | 053-3347636

contact@ecpm.co.il

[contact-form-7 id="1562" title="blog_form"]