קידום אתרים ברשת

לפני שפונים לחברת קידום אתרים לשם קבלת שירותים עבור קידום אתרים ברשת, נשמח לשפוך לכם מעט אור על הנושא.

דבר ראשון שכדאי שתדעו הוא שיש הבדל בין קידום אתרים אורגני לבין קידום אתרים ממומן.
קידום אתרים אורגני הוא קידום בתוצאות האורגניות הרגילות בגוגל. אנו מדברים על עשרת התוצאות הרגילות שמופיעות בחלק הלבן של הדף. מחקרים מראים כי התוצאות האלו נראות אמיתיות ואמינות יותר לגולשים מאשר התוצאות של הקידום הממומן שעוד מעט נדבר עליו. קידום אתרים ברשת מהסוג הזה אורך זמן רב יחסית (בין חודשיים ועד לשנה שלמה ואף יותר במקרים מסויימים), משמע שרק לאחר התקופה המדוברת נזכה לראות את האתר שלנו בדף הראשון במילות המפתח שקודמו.
היתרונות של הסוג הזה הוא שהקידום נשאר לאורך זמן. כלומר, האתר יישאר במיקומים אליו הוא הגיע לתקופה של כמה חודשים ויותר (כל עוד הקידום נעשה בצורה חוקית ולא מדובר בתחום יותר מידי תחרותי).

קידום ממומן לעומת זאת הוא שונה לגמרי. בשיטה זו של קידום אתרים ברשת תצטרכו לשלם עבור כל קליק שתקבלו – כלומר עבור כל גולש שנכנס לאתר שלכם דרך המודעה שפרסמתם בגוגל.
מדובר כאן על המודעות הממומנות, אשר מופיעות בחלק העליון של דף תוצאות החיפוש, בצידו השמאלי ולעיתים גם בחלקו התחתון. המיקום של המודעה שלכם יושפע לפי איכות האתר שלכם לפי מילת המפתח וכן לפי המחיר שתהיו מוכנים לשלם פר קליק. ככל שהתקציב שלכם יהיה גבוה יותר פר יום, כך תקבלו יותר קליקים. מחיר קליק משתנה לפי התחרות והפופולריות של מילת המפתח שבחרתם וכן לפי רלוונטיות האתר שלכם לאותה מילה. בנוסף לזה גם הדרך בה כתובה המודעה עצמה משפיעה על המחיר וכן על מספר הקליקים והחשיפות שהמודעה שלכם תקבל.

ישנן חברות קידום אתרים אשר מציעות רק אחד מן השירותים ויש חברות אשר מציעות את שני הסוגים. לכן, כאשר אתם מעוניינים לרכוש חבילת קידום אתרים יש לדעת על איזה סוג קידום אתרים ברשת מדובר ולנסות והלשיג את המקסימום עם התקציב שלכם.

קידום אתרים ברשת מעניין אתכם? מתלבטים בין קידום אתרים אורגני לקידום ממומן? רוצים חבילה אשר כוללת את שניהם? פנו אלינו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר אטקטיבית המותאמת במיוחד בשבילכם!

 

צור קשר

03-5248444 | 053-3347636

contact@ecpm.co.il

[contact-form-7 id="1562" title="blog_form"]