קידום אתר במנועי חיפוש

לפי הכותרת של המאמר אתם מבינים שאפשר לקדם אתר במנועי חיפוש שונים.

בראש רשימת מנועי החיפוש עומדת גוגל. קידום אתר במנועי חיפוש בראש ובראשונה מדבר על קידום בגוגל, במיוחד כשמדברים על קידום אתרים בישראל.
אחרי גוגל, נמצאות ברשימה יאהו (YAHOO!) ובינג (מנוע החיפוש של מיקרוסופט, אשר מושתת כברירת המחדל של החיפוש בדפדפן אקפלורר.

קידום אתר במנועי חיפוש צריך להעשות על ידי מקדם אתרים מומחה או חברת קידום אתרים שמבינה איך מנועי החיפוש השונים עובדים, ובעיקר להבין את אלגורתים הדירוג של גוגל.
רוב האנשים כיום (כ-90%) מחפשים במנוע החיפוש של גוגל, לכן אם אתם שוקלים לקדם את האתר שלכם, כדאי קודם כל לעשות קידום אתר במנועי חיפוש של גוגל.
אם אתם רוצים לקדם את האתר באנגלית לדוגמא, ומדובר על תחום מאוד תחרותי, שווה לשקול את לקדם את האתר במנוע החיפוש של יאהו או בינג.

מלבד קידום אתרים אורגני, גם לבינג וליאהו יש מודעות ממומנות בדיוק כמו לגוגל. יש אפשרות להגדיל את התנועה לאתר שלכם מקידום ממומן במנועי חיפוש אלו.
ברוב המקרים, כאשר האתר שלכם יעבור קידום אורגני בגוגל, הוא אוטומטי יעבור גם קידום מסוים ביאהו ובבינג היות וגם מנועי חיפוש אלו מתבססים על אופטימיזציה פנימית ובעיקר על בניית קישורים איכותיים ורבים לאתר.

מספר החיפושים ביאהו ובבינג גדלו בשנים האחרונות, אך אם אתם שוקלים היכן להשקיע את תקציב הפרסום או הקידום שלכם, אין ספק כי גוגל זה המקום הנכון. בישראל לעומת אמריקה, יאהו ובינג פחות פופולריים ולכן אין כל כך מה לשקול קידום במנועי חיפוש אלו כאשר מדברים על אתר בעברית. לעומת זאת, תקציבים קטנים של קידום ממומן בהחלט יכולים להשיג לכם כמה תוצאות יפות שיחזירו את ההשקעה.

רוצים קידום אתר במנועי חיפוש? פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום!

 

צור קשר

03-5248444 | 053-3347636

contact@ecpm.co.il

[contact-form-7 id="1562" title="blog_form"]