קידום אתרים בתל אביב

יש המון תחרות בתחום של קידום אתרים. רוב משרדי הפרסום, השיווק וקידום האתרים נמצאים באזור המרכז ובעיקר בתל אביב.

מה זה אומר קידום אתרים בתל אביב?

חברה או מקדם אתרים שמציעים שירותי קידום אתרים יכולים לעבוד מכל מקום בעולם, כל עוד יש שם אינטרנט. אין מניעה לעבוד עם חברה או מקדם ישראלי שנמצאים בניו-יורק באמריקה או בהונג קונג בסין כל עוד אתם יודעים שהם עושים את העבודה.

רוב עסקאות קידום האתרים נסגרים בטלפון או במייל ולרוב אין צורך בפגישה. פגישה בין החברה לבין הלקוח מתבצעת כאשר מדובר על אתר גדול / מסובך או כאשר הלקוח רוצה לדעת מול מי הוא יעבוד ולמי הוא משלם. במקרים כאלו, קידום אתרים בתל אביב הוא יתרון. אם החברה או המקדם נמצאים באזור המרכז, באזור בו הלקוח גר או אליו יוכל להגיע בקלות, יש לזה משמעות.

מבחינת חברת קידום האתרים, ייתכן ויהיה קל יותר לחברה לשווק את עצמה ולהשיג לקוחות כאשר היא נמצאת בארץ ויכולה לבצע טלפונים / פגישות וכדומה.

אם מצאתם חברת קידום אתרים רציני ואיכותית שאתם מאמינים בעבודה שלה, והיא נמצאת בקצה השני של הארץ עבורכם, זו לא לבחור בה. כאמור, קידום אתרים בישראל, או יותר נכון של אתרים ישראלים, יכול להיעשות מכל מקום בארץ ומכל מקום בעולם.

ובכל זאת, מה היתרונות של חברה שנמצאת בארץ?

מלבד העניין שצוין קודם לכן שתוכלו להיפגש עם אנשי החברה, ולחתום חוזה פנים מול פנים או להתייעץ כשצריך בטלפון כאשר מדובר על חברה בארץ, יש עניין נוסף שמהווה בטחון לכסף שלכם. במידה והיחסים עם החברה מגיעים למצב לא נעים בו תצטרכו להגיש תביעה או תבקשו כסף חזרה, יהיה הרבה יותר פשוט לעשות את זה כאשר החברה ממוקמת בישראל.

מה עדיף – מקדם אתרים ישראלי או מחו"ל?

בשביל לקדם אתר בישראל צריך להבין את ההבדלים בין מנוע החיפוש של גוגל ישראל google.co.il לבין google.com. אמנם שניהם מנועי חיפוש שאמורים להיות זהים, אך בפני השטח יש הבדל באלגוריתם ובדרך שבה מחשב כל אחד מהם את התוצאות והצגת המיקומים. מקדם אתרים בעל ניסיון בגוגל.קום לא בהכרח יוכל לקדם באותה רמה אתרים ישראלים ב-google.co.il, ולהפך. בנוסף, חשוב שלחברה הקידום או למקדם שלכם יהיה ידע בעברית היות ושירותי הקידום כוללים בתוכם אופטימיזציה לתכנים בתוך האתר וכן כתיבת תכנים באתרים חיצוניים. לכן, מכל הסיבות הנ"ל, קידום אתרים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ יכול להוות את הפתרון האידיאלי עבורכם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקביעת פגישה או לקבלת פרטים נוספים על קידום אתרים.

 

צור קשר

03-5248444 | 053-3347636

contact@ecpm.co.il

[contact-form-7 id="1562" title="blog_form"]