עיצוב לוגו לעסק

מקים עסק חדש? מעוניין לחדש את המיתוג של העסק הקיים? אנו נעצב לך לוגו שישקף את התדמית שתבחר ויעשה את העבודה!

לוגו מקצועי וייחודי

המעצבים שלנו ישבו יחד איתך לפגישת אפיון ויעצבנו עבורך את הלוגו שדמיינת, רק יותר טוב!

סקיצות ללא הגבלה

בעבודה מולנו תקבל לוגו ייחודי ומקורי, וסקיצות ללא הגבלה - עד לתוצר מוגמר שתהיה מרוצה ממנו לחלוטין.

 עיצוב מותאם אישית

נשמח לעמוד לרשותך להציע עיצוב מותאם אישית בדיוק כפי שדמיינת. נשמח להגשים את החזון שלך בפגישת איפיון.

תיק עבודות

[nimble-portfolio post_type="portfolio" taxonomy="nimble-portfolio-type" skin="default" hide_filters="true" orderby="menu_order" order="ASC" ]

כל עסק צריך לוגו

כל עסק זקוק ללוגו המשמש כסימן היכר שלו על גבי השירותים והמוצרים שהוא מציע. עיצוב נכון ללוגו העסקי הוא כזה אשר מצליח להכניס אל תוך עיצוב לוגו פשוט את האני מאמין שלכם, את אופי הפעילות, את המאפיינים של קהל היעד וגם קריצה של חדשנות ופיתוח עתידי.

 

עיצוב לוגו לעסק הוא אחד הצעדים הראשונים בתהליך המיתוג העסקי, הלוגו ימלא תפקיד חשוב בבניית התדמית הוויזואלית שלכם. נמליץ לכם לקחת חלק פעיל בתהליך, להסביר את הצרכים והציפיות שלכם, לשתף פעולה ובעיקר לכוון אותנו אל הלוגו המאפיין אתכם בצורה הטובה ביותר. בדרך אל עיצוב לוגו נקבע את דרגת הצבעוניות, את הכיתוב, את הסמל, נחליט האם לשלב גם כיתוב וגם סמל או רק כיתוב.

אם אנכם בטוחים באיזו תדמית עסקית לבחור נמליץ על תדמית נקייה, מקצועית ואיכותית, תדמית שמעניקה לכם מעמד של איש מקצועי בתום, מבדלת אתכם מהמתחרים ומאפשרת לכם לקבוע מחירים מעט יותר גבוהים.

 

מה אנחנו מציעים?

 

אנו מציעים שירותי עיצוב לוגו בהתאמה אישית, העיצוב מתבצע על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים ומנוסים. בין הלקוחות שלנו תמצאו עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, צרו קשר ונשמח לעצב גם בעבורכם לוגו שיווקי מנצח עם הנעה לפעולה בהתאמה אישית.

 

 

לפרטים נוספים חייגו: 03-5248444

 

Effective Web Development Solutions
[contact-form-7 id="1590" title="footer_form_design"]