מקדם אתרים

רוצה לקדם את האתר שלכם? מחפש מקדם אתרים מקצועי?

הגעת למקום הנכון! החברה שלנו מורכבת ממקמדי אתרים מומחים אשר צברו ניסיון רב בקידום אתרים בגוגל וזקפו לזכותם השיגים ותוצאות יפות מאוד לאורך השנים. מקדם אתרים מקצועי צריך להבין קידום אתרים מכמה היבטים:

1. קידום אתר פנימי – אופטימיזציה פנימית של האתר, הפיכת האתר לנגיש לגוגל, אופטימיזציה של טקטסים וקישורים, הבנה מסויימת בקוד וכדומה.
2. קידום חיצוני – בניית אסטרטגיית קישורים לקידום האתר – קישורים מבלוגים, מאמרים, פורומים, אינדקסים, אתרי לווין ועוד.
3. מקדם אתרים צריך לדעת אילו שיטות פסולות מבחינת מנוע החיפוש של גוגל וכמובן להימנע מהן.

מקדם אתרים מקצועי יודע מהיכן לבנות קישורים, באיזה קצב והדרגתיות הוא צריך לפרסם קישורים, הוא יודע להשיג קישורים איכותיים וכמובן להפוך את האתר שלכם לפשוט ונוח לקריאה עבור גוגל. קידום אתרים מקצועי כולל גם בחירת מילות מפתח רלוונטיות שיכולות להניב לקוחות ממוקדים ואיכותיים לאתר שלך. מקדם אתרים צריך להיות בעל ניסיון, לאחר שכבר קידם מספר רב של אתרים ויודע איך הדברים עובדים. קידום אתרים אורגני אינו דבר פשוט ולא כל אחד יכוללעשות זאת. עסקים ואנשים רבים מנסים לעשות זאת לבד ולמעשה רק גורמים נזק לאתר. במידה וקידמת את אתרך בצורה שאינה טבעית ונראית לגוגל יותר מידי תבניתית או מלאכותית והאתר שלכם נענש ולא מופיע יותר בתוצאות הגיוניות בתוצאות החיפוש, כדאי לך להפסיק את מה שאתם עושה ולפנות למקדם אתרים שיידע איך להוציא את האתר מהמצב שאליו הוא נקלע.

מקדמי האתרים בחברה שלנו נתקלו בכל התופעות האפשריות ויודעים על כל שיטות הקידום הטובות וכן את כל שיטות הקידום הפסולות (כובע שחור) ונמנעים מהן לחלוטין. אנו נותנים ייעות ושירות לכל סוג של אתר בכל גודל ובכל תחום.

אם אתה רוצה שהאתר שלך יופיע בגוגל בדף הראשון ותוכל גם אתה להשיג לקוחות מהאתר שלך, פנה אלינו עוד היום וניתן לך ייעוץ והצעת מחיר אטרקטיבית.

 

צור קשר

03-5248444 | 053-3347636

contact@ecpm.co.il

[contact-form-7 id="1562" title="blog_form"]