מיתוג

מיתוג עסקי נכון הוא הבסיס לכל עסק מצליח, בעזרת מיתוג אנו מעבירים לקהל מסרי תדמית, כשאנחנו ממתגים נכונה אנחנו מכוונים את דעת הקהל לכיוון הרצוי לנו. מיתוג הוא תהליך אישי אותו כל עסק עובר פעם אחת בתחילת הדרך ומספר פעמים בהמשך הדרך, התהליך יסייע ללקוחות הפוטנציאליים וגם לעובדים ולספקים להבין את הערכים המובילים של העסק, את המסרים אותם או מבקש להעביר, את המטרות ואת היעדים. מיתוג הוא תהליך חכם של העברת מסרים סמויים וגלויים.

חבילות מיתוג לעסקים

מעוניין בעיצוב לוגו? כרטיס ביקור? ניירת משרדית? עיצוב אתר? נשמח לעמוד לשרותך!. 

נעביר את המסר שלך

אחרי פגישת אפיון נבין בדיוק מה המסר שתרצה להעביר ונכין סקיצות לאישור. אין לקוח שלא יוצא שבע רצון עד הפרט האחרון.

לפי התקציב שלך

חבילות מיתוג מותאמות אישית לעסקים קטנים וגדולים, דיגיטל ופרינט, עיצוב ניירת, אריזות, לוגו ועוד.

תיק עבודות

[nimble-portfolio post_type="portfolio" taxonomy="nimble-portfolio-type" skin="default" hide_filters="true" orderby="menu_order" order="ASC" ]

למתג את העסק שלך מעל כולם

בזירה העסקית התחרותית המיתוג הוא שקובע את הרושם הראשוני של הלקוח עליכם, המיתוג משמעותי להשלמת עסקאות מכירה וגיוס של לקוחות חדשים. על פי התדמית אותה מעביר המותג הלקוח מחליט האם זהו המוצר המתאים ביותר בעבורו.

 

אנחנו מציעים חבילת מיתוג בהתאמה אישית לכל לקוח, החבילה כוללת שירותי עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור, מעטפות, נייר פירמה, כרטיס ביקור וירטואלי, דף פייסבוק, בניית אתר ועוד. השירותים המרכיבים את החבילה משתנים בהתאם לצרכים וליעדים של כל עסק. עם מיתוג ממוקד וחכם, מיקוד המתאים לכם בצורה מדויקת תצליחו להבליט את הערך המוסף שלכם על פני המתחרים, השקעה בתהליך מיתוג היא השקעה נבונה לטווח הארוך. שימו לב, אף פעם לא מאוחר למתג מחדש את העסק, צרו קשר לקבלת הצעה מקצועית עם עבודה גרפית ברמה גבוהה.

 

לפרטים נוספים חייגו: 03-5248444

Effective Web Development Solutions
[contact-form-7 id="1590" title="footer_form_design"]